Montáž ocelových konstrukcí
TM WELDING

TM Welding s.r.o.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí

TM Welding s.r.o.

Ocelové konstrukce výrobních či sportovních hal, skladových prostor, mostní konstrukce a další nosné velké i malé konstrukce, to vše začíná u základní výroby, kterou se zabýváme. Do portfólia činností naší společnosti patří nejen samotná výroba ocelových konstrukcí všech typů, rozměrů a materiálového složení, ale také montáž a demontáž ocelových konstrukcí. Ocelové konstrukce si vyrábíme ve své vlastní provozovně, nebo montujeme konstrukce vyráběné a dodávané jinými firmami. Této varianty se využívá v případě potřeby většího množství materiálu a rozsáhlejší stavby.


Jaký je průběh zakázek

Vedle výroby komponentů pro ocelové konstrukce i samotných konstrukcí, jsme schopni zrealizovat celou stavbu od vypracování projektové a výrobní dokumentace včetně provedení statických výpočtů, až po závěrečné povrchové úpravy. Ty jsou prováděny buď lakováním nebo metodou zinkování, která je zárukou dlouhé životnosti celé ocelové konstrukce.


Další informace o firmě

Každý rok smontujeme zhruba 1000 až 1200 tun ocelových konstrukcí. Aktuálně zaměstnáváme 36 pracovníků, z nichž nejvíce lidí pracuje manuálně převážně v oboru svářeč a zámečník. Na některých zakázkách spolupracujeme s renomovanými společnostmi, které se v oblasti výroby, montáže či demontáže ocelových konstrukcí pohybují již řadu let, nebo na různých akcích participují významným podílem. Jedná se například o společnosti Skanska, Metrostav, Eltodo, Falk,

TM - Welding s.r.o.

Kontaktujte nás

Připraveni na nabídku a spolupráci

Tel.: 739 098 892 
E-mail: tm-welding@seznam.cz