Montáž a demontáž
Mobirise

TM Welding s.r.o.

Montáž a demontáž

Kompletní montáže a demontáže ocelových konstrukcí

Zámečnické práce

Hlavními pracemi při výrobě, montáži nebo demontáži nejrůznějších ocelových konstrukcí je svařování, neboli sváření. Ovšem tento proces se neobejde také bez zámečnických prací. Hlavní náplní naší firmy je výroba a montáž ocelových konstrukcí, ovšem svými kapacitami jsme schopni zajišťovat i jiné zakázky. Díky technickému vybavení a kvalifikaci našich zaměstnanců můžeme zájemcům dodávat nejrůznější zámečnické výrobky.


Nabídka zámečnických výrobků

Mezi časté zakázky patří výroba a montáž ocelových schodišť pro rodinné domy, výrobní haly, komerční objekty, ale také například pro rozhledny a řadu dalších staveb. Ke stejným účelům se v provozech firmy vyrábějí také ocelová zábradlí, která jsou buď součástí schodišť, nebo jsou vyráběna samostatně na zakázku měst, obcí nebo i jednotlivců. Dalším zámečnickým sortimentem jsou nezateplená vrata garáží, hal a jiných objektů. Majitelé pozemků si u naší firmy mohou objednat zhotovení venkovní posuvné brány nebo jiného typu brány k uzavírání vjezdu, nebo vstupní ocelové branky. K obvyklým výrobkům patří také různé kovové mříže. Jejich účelem je posílení bezpečnosti dveří či oken soukromých, komerčních, veřejných a jiných objektů.Rekonstrukční práce

Nezaměřujeme se pouze na výrobu různých ocelových prvků nebo kompletních celků. Naši šikovní zámečníci provádějí také opravy a rekonstrukce stávajících ocelových i jiných kovových prvků.

TM - Welding s.r.o.

Kontaktujte nás

Připraveni na nabídku a spolupráci

Tel.: 739 098 892 
E-mail: tm-welding@seznam.cz